سایت ساز آنلاین

داشتن سایت در یک قدمی شماست!

برای ایجاد یک وب‌سایت با کیفیت برای کسب و کارتان، می‌توانید از این فرصت برای معرفی بهتر کسب و کار، نمایش نمونه‌های کارهایتان و حتی فروش محصولاتتان به صورت آنلاین استفاده کنید. با یک سایت وردپرسی با کیفیت، می‌توانید هر چیزی که نیاز دارید را به خوبی نشان دهید.

برای شروع: داخل حساب کاربری سرورفا محصول سایت ساز رو بخری تا همکاری ما هر دمویی که انتخاب میکنی رو کمتر از 24 ساعت برات نصب و راه اندازی کنند.

-ساز-سرورفا.png

سایت ساز آنلاین سرورفا

اگر می‌خواهید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید، نیاز دارید تا یک وب‌سایت حرفه‌ای و جذاب ایجاد کنید. این وب‌سایت می‌تواند نمونه‌های کارهای شما را به زیبایی نشان دهد و امکان خرید آنلاین محصولات شما را نیز فراهم کند. از طریق وب‌سایت، می‌توانید بهترین نمایش را برای کسب و کارتان فراهم کنید و با مشتریان بیشتری در ارتباط باشید.

ساخت یک وب‌سایت با کیفیت و زیبا می‌تواند برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان، بسیار موثر باشد. این وب‌سایت می‌تواند بخش مهمی از شناسایی کسب و کار شما باشد و مشتریان جدید را به سمت شما جذب کند.

سایت ساز آنلاین سرورفا تو کمترین زمان ممکن قالب انتخابی شما رو با وردپرس میسازه و به شما تحویل میده.

مزایای استفاده از سایت ساز سرورفا

هاست رایگان یک ماه

قالب ارجینال فارسی شده

کنترل پنل وردپرس

کاملا واکنش گرا

سرعت بهینه شده

امکان شخصی سازی بی نهایت

بهینه سازی سئو قالب

سوالات متداول

سایت ساز آنلاین چیست؟

یکی از خدمات ویژه سرورفا است که هر شخصی بدون دانش برنامه نویسی فقط با پرداخت هزینه راه اندازی اولیه و انتخاب دمو سایت وردپرسی خودش رو میتواند کمتر از 24 ساعته تحویل بگیره.

آیا قالب های سایت ساز سرورفا مطمئن هستند؟

بله 100% این قالب ارجینال بوده و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

آیا بعد از پرداخت هزینه سایت ساز باید هزینه دیگری پرداخت کنم؟

خیر شما فقط یک بار هزینه سایت ساز را پرداخت می کنید و میتوانید سایت خود را شخصی سازی کنید حتی میتوانید سایت خود را به هاستینگ های دیگر جا به جا کنید و محدودیتی ندارید.

در خصوص هاست و دامنه هم به اختیار خود شماست ولی برای ماه اول هاست شما رایگان است ولی برای ماه های بعد با توجه به نیازتون میتوانید هاست خود را انتخاب کنید.

آیا قبل از سفارش سایت ساز به چیزی نیاز ندارم؟

بله شما به یک دامنه نیاز دارید که باید رو DNS سرورفا ست شود تا سایت شما بر روی آن دامنه ساخته شود.

حتی میتوانید بعد از سفارش دامنه خود را از سرورفا بخرید، برای راهنمایی بیشتر میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.